61-823 Poznań, ul. Piekary 17, piętro 8, tel. +48 (61) 858 24 40 http://www.thc.org.pl, e-mail: towarzystwo@thc.org.pl
Bank: 57 1090 1447 0000 0001 0702 1746 (BZ WBK S.A.) Bank: 14 1020 4027 0000 1402 0308 1866 (PKO BP S.A.)

Statuetka Złotego Hipolita specjalnym darem naszego Towarzystwa dla papieża Polaka Jana Pawła II.

Czytaj
Listy nadesłane do THC

 

Izabela Ewa Kwiatkowska
Honorarkonsul der Republik Ósterreich

Poznań, 7 luty 2017 roku

Szanowny  Pan
Dr Marian Król
Prezydent Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego

Szanowny Panie Prezydencie,

To już jedenasta edycja ART OF PACKAGING stworzonej z myślą o polskim rynku nagrodzie na najlepsze opakowanie roku. Od samego początku patronuję temu wydarzeniu pełniąc funkcję przewodniczącej Jury. Co roku wręczam również unikatową, ręcznie wykonaną w Austrii u dmuchaczy szkła Swarovskiego, prestiżową statuetkę -„Perłę wśród opakowań". Dzięki ART OF PACKAGING nagradzane jest twórcze, designerskie, innowacyjne opakowanie produktu. To nagroda nie tylko dla najlepszego opakowania komercyjnego ale i najlepszego debiutu młodego artysty.

ART CF PACKAGING promuje polskie opakowania, w kraju oraz za granicą. Swoją formułą i założeniami wpisuje się między innymi w program „Poznań stolicą polskiego designu". W tym roku zwycięzcy ART OF PACKAGING będą mogli podążać międzynarodową karierą i akredytować swoje prace w światowym konkursie Word Star organizowanym przez Światową Organizację Opakowań WPO z siedzibą w USA. W tym roku ART OF PACKAGING przyzna międzynarodową nagrodę Golden Pixel za najlepiej wydrukowane opakowanie w Polsce. Uzyskanie wyżej wymienionych międzynarodowych akredytacji pozwala też promować polskie opakowania nie tylko w kraju ale i za granicą oraz świadczy też o randze jaką wypracowaliśmy przez ostatnie lata.

Uroczysta Gala ART OF PACKAGING, na którą przybywa grono profesorskie ze wszystkich uczelni artystycznych w Polsce a także przedstawiciele środowiska biznesu oraz goście z całej Polski, a także Europy odbędzie się w tym roku 6 marca o godzinie 19.00 w Sali Ziemi w Poznaniu.

Byłabym wielce zaszczycona mogąc gościć Pana Prezydenta wraz z osobą towarzyszącą na uroczystej Gali a to przede wszystkim w związku z zaznaczeniem rangi tego znaczącego wydarzenia w świecie biznesu i sztuki, które odbywa się właśnie w Poznaniu. W załączeniu przekazuję zaproszenie dla dwóch osób i serdecznie zapraszam na Galę, która zostanie uświetniona występem artystycznym niespodzianką./-/

/-/ Izabela Ewa Kwiatkowska
Ósterreichisches Konsulat

Powrót na początek strony


 

Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
\prof. dr hab. Jan Pikul


Poznań, 30 grudnia 2016 roku

Pan
Dr Marian Król
Prezydent Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego

Szanowny Panie Prezydencie,

uprzejmie  dziękuję za zaproszenie do udziału w nowej inicjatywie Towarzystwa pn. Polski Klub Przedsiębiorczości Hipolita Cegielskiego, którego ideą jest upowszechnianie patriotyzmu gospodarczego oraz innowacji i konkurencyjności przedsiębiorstw. To bardzo cenna i nowatorska forma wsparcia polskiego sektora gospodarczego.

Osoba reprezentującą Uniwersytet Przyrodniczy w gronie Partnerów tego nowego przedsięwzięcia biznesowego będzie Pan prof. dr hab. Krzysztof  Szoszkiewicz, Prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą.

Z poważaniem,

/-/ Prof. dr hab. Jan Pikul

Powrót na początek strony
 Stanisław Napierała
Biskup Kaliski, senior

Kalisz, Boże Narodzenie 2016 r.

Szanowny Pan
Dr Marian Król
Prezydent Towarzystwa im. Hipolita  Cegielskiego

Szanowny Panie Prezydencie

Pasterze udali się z pośpiechem do Betlejem. .Znaleźli tam Maryję,  Józefa i Niemowlę leżące w żłobie. Bardzo się uradowali. Opowiedzieli, co im Anioł z nieba objawił o tym Dziecięciu. A potem wracafi do swoich wielbiąc i wysławiając Boga. Szli i głosili, co słyszeli i widzieli - oni – pierwsi  powiernicy orędzia o Bożym Narodzeniu,  pierwsi jego świadkowie, pierwsi głosiciele.

Narodził  się  nam  Zbawiciel - Mesjasz Pan.  Potrzeba  nam  było  Jego  przyjścia.  Potrzeba  nam Jego  królowania,  królowania Miłości  miłosiernej. 

Proszę przyjąć serdeczne życzenia  hojnych  łask  Bożonarodzeniowych:  radości,  pokoju, błogosławieństwa

Łączą wyrazy pełne szacunku i wielkiej wdzięczności

/-/ + Stanisław Napierała

Powrót na początek stronyWyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii

Poznań, dn. 23.12.2016 r.

Pan
Dr Marian Król Prezydent
Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego

Szanowny Panie Prezydencie

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Prezydentowi za objęcie Honorowym Patronatem Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt.: „Wybrane aspekty turystyki i rekreacji”, która odbyła się dnia 6 grudnia br. w naszej Uczelni. W konferencji wzięło udział 32 prelegentów i 127 uczestników z kraju i zagranicy (Ukraina, Białoruś, Hiszpania, Portugalia, Mołdawia, Kazachstan, Rosja).

Konferencja poprzedziła XV Ogólnopolski Pokaz Regionalnych Stołów Wigilijnych „Gwiazdka 2016” z udziałem 12 szkół ponad gimnazjalnych z terenu kraju oraz ponad tysiącem zwiedzających. W każdej części uroczystości wyczytywana była informacja o Patronacie.

W imieniu organizatorów pięciodniowej uroczystości w naszej Uczelni serdecznie dziękujemy Panu Prezydentowi za objęcie Patronatem Honorowym tych uroczystości. Sądzimy, że godnie reprezentowaliśmy nasze województwo i kraj w trakcie Konferencji i Pokazu Świątecznego. W załączeniu; Program konferencji; Honorowy Dyplom Uczestnictwa; Publikacja Konferencyjna

/-/ Dr Leęh  Drożdzyński
Przewodniczący Konwentu WSHiG

/-/ Dr Ewa Mucha -Szajek
 prof. WSHiG -  Koordynator ds. Organizacyjno - Programowych WSHiG.

Powrót na początek stronyWitryna, na której się znalazłeś wykorzystuje pliki cookies, dalsze korzystanie z niej oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Tak, rozumiem